,

Cante rrobash me dritare


  • Organizuesi i rrobave eshte ideal per organizimin e rregullt te rrobave.
  • Dritarja e tejdukshme ndihmon qe te shikoni rrobat qe keni vendosur.
  • Beni me te lehte gjetjen dhe nxjerrjen e tyre.
  • Dollapi juaj do te jete me i rregullt dhe me i organizuar.
  • Shmang rremujen ne shtepine tuaj.

690L

CANTE RROBASH ME DRITARE

Organizuesi i rrobave eshte ideal per organizimin e rregullt te rrobave.

Dritarja e tejdukshme ndihmon qe te shikoni rrobat qe keni vendosur.

Beni me te lehte gjetjen dhe nxjerrjen e tyre.

Dollapi juaj do te jete me i rregullt dhe me i organizuar.

Shmang rremujen ne shtepine tuaj.

Permasat: 50x45x30 cm

SKU: t00036 Kategori: ,
Përmasa50 × 45 × 30 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat