,

Mbajtese televizori ne mur IH-T2665 per plazma 26-65″

Hannibal

1,900L

MBAJTESE TELEVIZORI NE MUR IH-T2665

Mbajtese televizori ne mur per shumicen e modeleve LED, LCD, OLED, plazma  26-65 inch me VESA 25×60 deri ne 400×400 mm.

Kombinimi i materialeve te cilesise se larte dhe dizajnit te forte i ben mbajteset e televizorit ne mur teper te vlefshem per hapesirat e dhomave te vogla.

Krijoni nje pamje moderne ne dhomen tuaj te ndenjes duke zgjedhur mbajtese televizori me montim ne mur me profil te ulet.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-8765004 Kategori: ,
LLoji

Mbajtese televizori

brands

Hannibal

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat