Mbajtese televizori per ne mur – Flat Panel Mount


 1. Material i forte dhe strukture e qendrueshme. Instalohet lehtesisht dhe pa mundim
 2. Projektuar per televizore me ekran te sheshte, LED, LCD, Plasma
 3. Kapaciteti i ngarkeses qe mund te mbaje deri ne 30 kg
 4. Kend i rregullueshem ±15 °
 5. Pershtatur per te gjithe TV nga 32 ne 55 inc
 6. Dizanj elegant, i pershtatshem per cdo ambient klasik ose modern
 7. Modeli me i kerkuar per vendosjen e televizoreve ne dhomat e gjumit

1,800L

MBAJTESE MURALE TELEVIZORI – HT-002

Mbajtese televizori per ne mur – Flat Panel Mount

 • Material i forte dhe strukture e qendrueshme. Instalohet lehtesisht dhe pa mundim
 • Projektuar per televizore me ekran te sheshte, LED, LCD, Plasma
 • Kapaciteti i ngarkeses qe mund te mbaje deri ne 30 kg
 • Kend i rregullueshem ±15 °
 • Pershtatur per te gjithe TV nga 32 deri ne 55 inch
 • Dizanj elegant, i pershtatshem per cdo ambient klasik ose modern
 • Modeli me i kerkuar per vendosjen e televizoreve ne dhomat e gjumit
 • Pesha: 0.96 kg
 • Dimensionet: 470 x 120 x 50 mm
 • Ngjyra: E zeze
SKU: mbajtese televizore-HT-002 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat