,

Organizues per enet e kuzhines

Te ndryshme

Kulluese dhe organizuese enesh

Teper praktike dhe funksionale

Pastrohet lehtesisht

5 ndarese hekuri

Permasa 350 x 230 x 155 mm

 

1,290L

ORGANIZUES PER ENET E KUZHINES

Organizoni te gjitha enet e kuzhines tuaj si :  tigane , pjata te madhesive te ndryshme ,  kapaket e tenxhereve , derrasat e prerjes , tava etj.

Mund ta perdorni per te kursyer hapesiren dhe per te evituar rremujen ne kuzhine. Ideale per tu vendosur mbi nje banak, dollap , raft ,ose edhe nen lavaman.

Nuk reshket dhe nuk demton siperfaqet e ambienteve tuaja duke ofruar siguri. Mban enet tuaja te pastra , larg lageshtires dhe pluhurit.

Vjen me 5 ndarje te rregullueshme ne baze te nevojave dhe deshirave tuaja.

Mbajtesja eshte prej materialit te plastikes kurse ndareset jane celik te cilat ofrojne qendrueshmeri.

Teper praktike dhe funksionale.

Mund te transportohet dhe te pastrohet lehtesisht.

Karakteristika

Kulluese dhe organizuese enesh

Permasa 350 x 230 x 155 mm

Me pese mbajtese hekur


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: 6957946600013 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat