, ,

Drawer Dividers – Organizues per kuzhine


1,190L

DRAWER DIVIDERS – ORGANIZUES PER KUZHINE 

Sistemoni enet e kuzhines ne vetem pak kohe me kete organizues. 

Fale ndarjeve te tyre, ju mund te ndani luget, pirunjte dhe thikat.  Mund ti rregulloni dhe gjatesine, kjo fale dhe modelit te tij  portativ.ndarese per sirtare blerje online ibuy al

Organizuesi ne formen e tij te mbyllur eshte 35 cm, por zgjatet deri ne 53 cm cka ju ofron me teper hapesire per sistemimin e sendeve.

Lahet dhe pastrohet lehtesisht, praktike dhe komode ne perdorim.

Permasa: 7.5cm x 35-53cm x 5.5cm.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010004 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat