,

Rectangular Shelf- Mbajtes per enet e kuzhines

Te ndryshme

  • Mbajtese per enet e kuzhines.
  • Rezistente ndaj ujit.
  • Tre hapesira  per vendosjen e eneve.

790L

RECTANGULAR SHELF – MBAJTES PER ENET E KUZHINES 

Kjo organizuese e vogel per kuzhinen me tre ndarje, do tju ndihmoje te mbani te sistemuara enet e kuzhines.

Shmangni rremujes dhe ndajini aksesoret sipas llojit te tyre, luge, pirunj, thika etj.

E dizenjuar me material cilesor plastike , pajisja eshte rezistente ndaj renieve, goditjeve apo gervishtjeve nga enet. 

Mund te lahet me lehtesi me lecke apo uje rubineti.

Ka nje dizajn te vogel dhe teper praktik te cilin mund ta vendosni kudo qe deshironi, pasi nuk ze hapesire.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010027 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

LLoji

Organizues kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat