, ,

Organizues me rafte – Per kuzhinen tuaj

Te ndryshme

1,990L

ORGANIZUES ME RAFTE –  PER KUZHINEN TUAJ

Nese deshironi nje organizues  per kuzhinen, te  perbere nga rafte te vogla ky eshte produkti i duhur per ju!

E perbere nga material plastik me cilesi te larte, kjo organizuese eshte rezistente ndaj ujit, goditjeve dhe pluhurave. 

Mund ta vendosni ne hapesira te ndryshme te banakut pa problem per shkak te prakticitetit te saj. 

Kurseni hapesire, ne kete organizuese me rafte mund te vendosni ene te ndryshme te kuzhines pirunj, luge, thika, luge druri, etj.

E pajisur me nje kapak i cili nuk lejon pluhurat, ujin apo insektet te futen brenda.

Dimensionet e organizuesit jane: 40 cm x 24 cm x 45 cm.

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

SKU: organizues-kuzhine Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

LLoji

Organizues kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat