,

Mbulese tavoline transparente e papershkueshme nga uji

Te ndryshme

Mbulese transparente tryeze

Mbroni tavolinat nga gervishtjet

E papershkueshme nga uji

1,100L1,700L

MBULESE TAVOLINE TRANSPARENTE E PAPERSHKUESHME NGA UJI

Nese deshironi te mbroni tavolinat, komodinat apo banakun nga gervishtjet, njollat lengjet e ndryshme atehere mbulesa transparente eshte zgjidhja ideale per ju.

E papershkueshme nga uji dhe rezistente ndaj vajit, lengjeve apo demtimeve te tjera do te pershtatet me se miri me tavolinen tuaj dhe do ta mbroje ate.

Kjo mbulese tryeze është e lehtë për tu mirëmbajtur dhe per tu pastruar, mjafton nje lecke e lagur per te hequr papastertite.

Eshte e riperdorshme dhe mund te pershtatet sipas formes te tavolinave komodinave dhe nevojave tuaja.

Zbukuroni dhe mbroni tavolinen tuaj te ngrenies me nje dizajn elegant, të bërë nga material PVC i qëndrueshëm dhe jetegjate.

Bere nga vinil plastik PVC i butë dhe i qëndrueshëm gjithashtu i presuar per te parandaluar rreshqitjet.

Karakteristika

Mbulese tavoline transparente

Materiali: PVC

Trashesia: 1.0 mm

SKU: Mbulese-tavoline-transparente Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Permasa

70 cm x 1.5 m, 90 x 1.5 m, 90 x 2 m

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat