Cante sportive BG-7561


5,900L

CANTE SPORTIVE

Kapacitet i madh, mund te mbaje laptop 14 inc dhe sende te tjera, per te permbushur nevojat e ruajtjes se udhetimit 5-7 dite.

Canta e perkryer per palester apo udhetime.

Material pelhure Oxford me densitet te larte, rezistent ndaj gervishtjeve dhe rezistente ndaj konsumit, i papershkueshem nga uji.

Rrip shpatullash i ndashem; mund te mbahet me dore/kryq.

Zinxhiri eshte i lemuar dhe jo i mberthyer, i lehte per t’u perdorur.


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300099 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat