,

Cante palestre XIAOMI Bange Fitness Bag

Bange

4,800L

CANTE PALESTRE

Material pelhure Oxford me densitet te larte, rezistent ndaj gervishtjeve dhe rezistente ndaj konsumit, i papershkueshem nga uji.

Canta e perkryer per palester apo udhetime. Ka vend dhe xhepa te bollshem per te gjitha gjerat qe do t’ju duhen me vete.

Hapesire e madhe e perputhshme me bllokun e tabletit 15,6 inc. Ka vend per celularin, laptopin, karikuesat dhe cadrat tuaja,

Specifikat : 

-Sfungjeri me rrip te trashe

-Porta e karikimit USB

-Material pelhure PU Oxford

-Per laptop 15.6″


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i2323000102 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Cante

brands

Bange

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat