, ,

Cante Sportive per meshkujt Fashion D808


2,200L

CANTE SPORTIVE PER MESHKUJT 

Rezistent ndaj ujit dhe gervishtjeve – Materiali rezistent parandalon prerjet dhe shenjat e gervishtjeve.

Cante sportive me rrip supi e dizenjuar kunder vjedhjes fale mbylljes se koduar shume te sigurt.

Zinxhiri i qendrueshem metalik mbyllet dhe hapet pa probleme, duke siguruar perdorim te sigurt dhe afatgjate cdo dite.

Specifikat : 

-Cante supi

-Materiali i papershkueshem nga uji

-Bllokim kodi kunder vjedhjes

-Porta e karikimit USB

-Permasat: 30,48 x 7,62 x 15,24 cm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

Pesha0.5 g/kg
LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat