,

Capsule Power Bank REMAX – Karikues i jashtem Online


Kapaciteti: 5000 mAh

Ngjyrat

Silver

Gold

RoseGold

790L

Power Bank REMAX – RPL22

Capsule Power Bank REMAX – Karikues i jashtem Portativ

Jeni ne udhetim, po ecni ne rruge, nuk keni drita dhe bateria juaj e telefonit po mbaron? Remax RPL22 rimbush baterine e smartphonit, tabletit dhe paisjeve te tjera dixhitale pa pasur nevoje per energji elektrike. Mbusheni me bateri kete Power Bank dhe merreni kudo me vete. Eshte i lehte, praktik dhe nuk ze vend ne canten ose xhepin tuaj.

Rimbush shpejt dhe ne menyre te sigurt baterine. Dizenjuar ne formen e nje kapsule dhe ma materal plastike ABS+PC, ai eshte i sigurt dhe efikas.

I pershtatshem per te gjitha paisjet dhe telefonat, mjafton te disponojne fishen perkatese. Cilesia dhe siguria e produktit eshte certefikuar nga CE, FCC dhe RoHs.

SKU: power bank-remax-RPL22 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat