, ,

Car Charger Mx VC05 – Karikues per makine


2,000L

Car Charger Mx VC05 – KARIKUES PER MAKINE

Karikues per ne makine me 5.0 Bluetooth per transmetim sa me te mire dhe cilesor.

Ka dy porta Usb, cka ju ofron te karikoni dy pajisje ne te njejten kohe.

Punon me rryme: 50 – 100mA (DC12V).

Furnizimi me energji elektrike: DC12V – DC24V (DC12V).

Dizajn shume praktik dhe komod per cdo makine.

Transmetues FM,  MP3 player dhe gjithashtu mund t’u përgjigjeni thirrjeve tuaja.

Ai mbështet luajtjen audio pa fisha dhe telefonatat pa duar.

Mund të karikoni pajisjet tuaja USB gjatë udhetimeve.

I pajtueshëm me shumicën e makinave, furgonëve dhe kamionëve.

Me një ekran LED për të treguar frekuencën e radios.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Car Charger Mx VC05 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat