Car Charger Type C – Karikues T22


750L

CAR CHARGER TYPE C – KARIKUES T22

Karikues per makine me shpejtesi te larte karikimi.

I pershtatshem per cdo makine, karikon dy paisje ne te njejten kohe.

Keshtu nuk do shqetesoheni per mbarimin e baterise gjate udhetimeve tuaja.

Specifika:

Karikues makine

Me dy porta usb

Gjatësia e kabllit: 90cm.

Tensioni: DC5V / 1.0A.

 Fuqia : DC12-24V.

Madhësia: 4.6 * 2.2 cm.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: car-charger-t22 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat