,

Car Smart Power Inverter – Inverter Makine

Te ndryshme

  • Inverter makine.
  • Instalohet thjeshte.
  • Ka dizajn te vogel edhe praktik.
  • Universal, per cdo makine.
  • Ideal per udhetime te gjata.
  • Krijon lidhje te me paisje te shumta elektronike.

2,400L

CAR SMART POWER INVERTER

Ai konverton portën e energjisë 12V të makinës suaj në furnizimin me energji AC 220V.

Dy porta karikimi USB për iPad, iPhone, pajisje Android, smartphone, tableta etj.

Funksionet e mbrojtjes: mbrojtje nga fuqia e lartë, mbrojtja e tensionit të lartë, mbrojtja e qarkut të shkurtër, mbrojtja nga mbingarkesa, mbrojtja nga goditja, mbrojtja ndaj rrymës, voltazhi i ulët dhe nxehtësia e lartë.

Dizajn i lëvizshëm dhe kompakt – përshtatet me kutinë e ruajtjes së makinës.

Konvertuesi i rrymës së makinës mund të përdoret si prizë energjie.

I përshtatshëm për t’u përdorur me pajisje elektrike te ndryshme, sidomos per telefonat inteligjente.

Montohet në makinë me energji elektrike 220V dhe një lidhje 5V USB.

Shndërroni energjinë nga bateria e makinës 12VDC në energjinë 220VAC.

Shume praktike edhe funksionale ne perdorim.150w dc 12v to ac 220v car smart power inverter w dual usb online in iBuy al

Ideal per udhetime te gjata.

SPECIFIKAT

Tensioni i hyrjes: DC12V.

Tensioni i daljes: AC220V-240V.

Fuqia e vlerësuar: 150W.

Fuqia maksimale: 200W.

USB + prizë elektrike universale: DC 5V.

Mbrojtja nga mbingarkesa: PO.

Mbrojtja nga qarku i shkurtër: PO.

Mbrojtja e tensionit të ulët: DC 10V-11V.

Mbrojtja mbi tension: DC 15V-16V.

Shitje Online vetem ne iBuy.al – Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.

SKU: car-smart-power-inverter Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Inverter

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat