, ,

Car Toy RC Stunt Elves


4,900 L

CAR TOY RC STUNT ELVES

Lojera dhe argëtim pafund!

RC Stunt Elves është një automjet loder që rrotullohet, devijon, kthehet, rrotullohet për lojerat dhe argëtimin e femijeve.makine loder per femije blerje online ne ibuy al

Fëmija juaj do të mahnitet nga pamja e teknologjisë së lartë te tij dhe shpejtësia e levizjes.

Falë përdorimit të rrotave Mecanum, mund të jetë më fleksibël se makinat normale.

Në mënyrë qëkoha e argëtimit te jete sa me e gjate, kjo  makinë eshte pajisur me një bateri të rikarikueshme me kapacitet të madh.

Kater rrota mekanike që lëvizin dhe materiale me cilësi të lartë e bëjnë këtë makinë  më të qëndrueshme dhe të lëvizshme.

Goma dhe trup i qëndrueshëm për levizje te shpejta me performancë të lartë.

Karakteristika

Bateri e integruar e rikarikueshme

Sinjal 2.5GHz me diapazon 30 m

Permasa 16 x 15 x 7,5 cm

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Car Toy RC Stunt Elves Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat