,

Wireless Car Charger MP3 Player 10 ne 1 – Transmetues T10


  • I pajisur me versionin Bluetooth ky MP3 ju lejon te realizoni telefonata, degjoni muzikene fundit, gjithashtu shijoni ritmet e ndryshme qe shfaqen ne radio
  • Merrni sinjal Audio mp3/mp4
  • Suporton karte memorje
  • Me 2 porta karikimi.
  • Karikues i shpejte 2.1A
  • Per opsionet ON/OF mbani shtypur deri ne 5 sekonda butonin perkates

1,490L

Car Wireless MP3 Player 10 ne 1 – Transmetues T10 Online

Wireless Car charger MP3 Player 10 ne 1 – Transmetues T10 Online

Karikues per telefonin i performances se larte. Ju mund te degjoni muzike pa pushim gjate gjithe udhetimit. Mund te vendosni nje karte memorje ne te per ta pasur me te lehte degjimin e tingujve muzikor te preferuar. Dhurojini vetes kujtime te paharrueshme ne makinen tuaj.

Nepermjet bluetooth ju mund te lidheni me telefonin tuaj dhe  jo vetem degjoni muziken qe ai disponon, por kryeni dhe biseda telefonike.
Nje sistem telefonik pa duar i instaluar ne makinen tuaj. Komunikoni lirshem gjate udhetimit tuaj pa u shkeputur nga drejtimi i tij. Nje produkt i qendrueshem dhe i sigurt per perdorim nga cdo pajisje smartphone. Qendroni te lidhur me karikuesin e telefonit ne makinen tuaj deri ne distancen 2 metra. Ky Car Charger mundeson nje lidhje te shpejte dhe me tingujt te qarte, pa zhurme shqetesuese.

Karakteristika 
Audio e paster dhe super e qarte
Lidhje me Bluetooth
Flisni ne telefon pa qene nevoja ta mbani ate ne dore
Wireless Car Charger i qendrueshem dhe i sigurt.
Karikim i shpejte.

Specifikat 

Bluetooth: V3.0
Frekuenca: 20H-Khz
Tensioni: 5V
Funksionon deri ne distancen 2 meter.
Porosit Online ne iBuy.al
SKU: Car Wireless MP3 Player-T10 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat