Celular i thjeshte Leagoo D1 Black – Dual SIM Card Shitje Online

Leagoo

SPECIFIKAT

Brandi: Leagoo
Rrjeti: 
2GB
Dual Sim

Ekrani: 1.8inch
Sistemi operativ: Android
RAM: 32MB
ROM: 32MB
Bateria: 1050mAh

1,900L

Celular i thjeshte Leagoo D1 Black – Dual SIM Card Shitje Online

Celular i thjeshte Leagoo D1 Black – Dual SIM Card Shitje Online

Celular klasik tradicional me butona

Ofron hapesire per dy karta

Shume praktik, mund ta mbani lehtesisht ne dore, xhep dhe portofoli

Leagoo D1 eshte e pajisur me kamera e cila memorizon ne pamje castet qe ju deshironi ti ruani si kujtime. Fotot jane te nje cilesie te ulet sepse celulari D1 eshte i destinuar per biseda te gjata dhe bateri qe mban me dite te tera
Projektuar dhe dizenjuar qe te mos rreshqase nga dora

Ekran 1.77 inch me ngjyra dhe ikona te vendosura ne menyre te thjeshte per orientim te lehte gjate perdorimit

Shkronja dhe numra te zmadhuara per t’u dalluar me lehte

I pajisur edhe me opsionin Bluetooth

SKU: GI-LEGANOOD1-Black Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Leagoo

LLoji

Celular

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat