Celular i thjeshte Leagoo D3 – Dual SIM Card Online

Leagoo

SPECIFIKAT

Brandi: Leagoo

Modeli: D3

DUAL Sim

Permasat: 109 x 45 x 14.1 mm

Display: LCD Color 120 x 160 px

Bateria: 800 mAh

Karte memoria: MicroSD max 32 GB

2,300L

Celular i thjeshte Leagoo D3 – Dual SIM Card Online

Celular i thjeshte Leagoo D3 – Dual SIM Card Online

I projektuar per 2 karta

Shkronja dhe numra lehtesisht te dallueshem nga cdo moshe

I pajisur me Bluetooth

Praktik dhe super i lehte ne perdorim

Bateri shume e fuqishme qe zgjat me dite te tera

Projektuar dhe dizenjuar qe te mos rreshqase nga dora

Leagoo D3 eshte e pajisur me kamera e cila memorizon ne pamje castet qe ju deshironi ti ruani si kujtime. Fotot jane te nje cilesie te ulet sepse celulari D1 eshte i destinuar per biseda te gjata dhe bateri qe mban me dite te tera

SKU: GI-LEAGOOD3 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Leagoo

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat