Celular VK World V3 Max – Best Price Shitje Online

VK World

SPECIFIKAT

Marka: VK World

Modeli: V3 Max

Ekrani: 2.4 inch

Rezolucioni: 240 x 320 pixel

Karta SIM: 2

Kamera: 0.3 MP

Bluetooth: 2.0

Kapaciteti i baterise: 5300 mAh

5,900L

Celular VK World V3 Max – Best Price Shitje Online

Celular VK World V3 Max – Best Price Shitje Online

Ekran 2.4 inch me rezolucion 240 x 320 pixel

I papërshkueshëm nga uji, pluhuri dhe rezistent ndaj konsumit

Siperfaqja e VK World V3 Max eshte e rrethuar nga nje material gome te bute e cila siguron qe celulari te mos rreshkase, por edhe nese bie ne situata ekstreme ai as nuk thyhet as nuk demtohet

Pesha: 0.168 kg

Me hapesire per 2 karta SIM

Bateri e fuqishme me kapacietet 5300 mAh e cila reziston deri ne 360 ore

Me material te qendrueshem dhe te forte, behuni gati per aventura pa u shqetesuar se celulari juaj mund te demtohet

Ideal per aktivitete ne natyre

Me Bluetooth 2.0

I pajisur me blic, kalendar, kalkulator, rregjistues zeri, MP3 dhe opsionin e alarmit

Kamera me 0.3 MP

Mund ta perdorni ne gjuhet qe ju deshironi: anglisht, rusisht, frengjisht, spanjisht, gjuhen hungareze, greqisht, italisht, sllovakisht, turqisht, ne gjuhen ukrainase, gjermane, polake, arabe, rumune dhe indoneziane

SKU: H-VK World-V3 Max Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

VK World

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat