,

Cherry Olive Pitter – Paisje per heqjen e berthamave te agrumeve


 • I perbere prej materialit ABS dhe çelik-inox.
 • Nuk i dmeton agrumet as ne perberje dhe as ne forme.
 • Ofron prakticitet .
 • Gjendet ne ngjyre e zeze.
 • Pastron ne menyre efektive dhe shpejte.

690L

HEQES PER BERTHAMEN E AGRUMEVE

Nje mjet i nevojshem ne kuzhinen tuaj, me kete paisje ju mund te hiqni berthamat e frutave ose agrumeve tuaja te preferuara. Ne kete menyre ju nuk do te lodheni duke i hequr me dore ose me ndihmen e ndonje thike ku mund edhe te pesoni ndonje incident te vogel.

PAISJE PER PASTRIMIN NGA BERTHAMAT 

Me kete paisje ju do te hiqni ne menyre shume te lehte dhe te thjeshte cdo berthame te frutave ose perimeve. Ky heqes berthamave ju ndihmon qe te mos lodheni apo te sforcoheni gjate pastrimit te tij. Me nje veprim te vetem mund te hiqni lehtesisht berthamat e qershive.

Me kete produkt ju nuk do t’i demtoni agrumet tuaj e nuk do te shkaktoni papasterti ne ambientin perreth pasi ka nje ene te vogel ne te cilin shtypni frutin e me pas del berthama.

Mund te hiqni fare lehte berthamat e qershive pa i demtuar ato ose pa i humbur lengun e tyre.

Mjafton qe te ushtroni pak presion mbi pajisjen per te realizuar pastrimin e agrumeve nga berthamat e tyre pa demtuar formen dhe vlerat e tyre ushqyese.

SPECIFIKATPaisje per heqjen e berthamave bli online iBuy.al

 • Material pre plastikes ABS dhe çelik-inox i pandryshkshem.
 • Ofron siguri dhe ambientohet me temperaturat e mjedisit.
 • Ruan formen dhe lengjet e frutave dhe perimeve.
 • Nuk e lejon derdhjen e lengjeve te agrumeve.
 • Pastrohet me uje te bollshem.
 • Praktik dhe i lehte ne perdorim.

Bli Online ne iBuy.al  dhe paguaj ne dorezim.

SKU: cherry olive pitter Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Paisje per heqjen e berthamave te frutave

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat