-34%

Copper Hands per duart kunder artritit ne shitje | Bli Online


  • Me kualitet tejet te larte.
  • Materiali prej Najloni.
  • Madhësia e dorezave : 26.2×5.2×20.5cm.
  • Praktike ne veshje edhe heqje nga dora.
  • Mund te beni pafund aktivitete lirisht.

590L 890L

COPPER HANDS PER LUFTIMIN E ARTRITIT

Ideaur për burrat ose grate ne cilendo moshe.

Dorezat jane me nje dizajne shume fleksibel persa i perket levizshmerise se dores edhe kryerjes se aktiviteteve.

Ato mbulojne pjesen e pellembes se dores edhe gishtat jane zbuluar ne menyre qe te kryeni levizshmeri me miree te tyre.

Keto doreza permiresojne qarkullimin e gjakut, duke përshpejtuar procesin e shërimit natyror.

Lehteson dhimbjen në duar të shkaktuara nga Artriti.doreza arthritis gloves copper hands bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Me kualitet tejet te larte dhe te qendrueshme.

Materiali prej Najloni.

Madhësia e dorezave : 26.2×5.2×20.5cm.

Gjendje ne ngjyre te zeze.

Praktike per t’u veshur edhe hequr nga dora.

Levizni doren me lirisht.

Nuk keni dhimbje edhe ndihmon ne qarkullimin e gjakut.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire!

SKU: K-200720-033 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

doreza kunder artritit

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat