,

Corape qe ndihmojne per varicet


1,500L

CORAPE QE NDIHMOJNE PER VARICET

Funksioni kryesor i corapeve qe ndihmojne per varicet eshte te eliminoje kete grumbullim duke siguruar kompresim te bute qe do te ktheje gjakun lart drejt zemres.

Corapet zvogelojne mundesine per te krijuar varice ne kembe dhe eshte kundra lageshtise.

Efekti kunder lageshtise bejne qe fibrat e kerpit qe jane shtuar ne keto corape do te ndihmoje ne mbajtjen e kembeve te cdo perdoruesi te ftohta dhe te thata ndersa ata kryejne punen e tyre te perditshme.

Specifikat : 

-Materiali: Poliester, Pambuk, Najlon

-Masat: S/M-L/XL


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: g23006 Kategori: ,
LLoji

Corape

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat