,

Corape sporti Unisex


1,500L

CORAPE SPORTI UNISEX

Kompresimi me i forte ne zonen e kycit te kembes jo vetem qe parandalon ngercet, lodhjen, enjtjen, por gjithashtu ndihmon ne rikuperimin e muskujve, venave me varice dhe diabetiket.

Corapet sportive jane shumefunksionale: me te mirat per ecje, ciklizem, kamping, vrap, hiking dhe aktivitete ne natyre.

Corape sporti me dizajn unisex te pershtatshme per femra dhe meshkuj, permbajne fibra te menaxhimit te lageshtise dhe vrima per qarkullimin e ajrit duke mbajtur kembet te thata.

Specifikat :

-Sezoni i pershtatshem: Pranvere, Vjeshte, Dimer, Vere

-Stili: Sport

-Per meshkuj dhe femra

-Redukton lodhjen e kembes


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: g23005 Kategori: ,
LLoji

Corape

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat