,

Crawler King – Makine Jeep per femije


1,090L

CRAWLER KING – MAKINE JEEP PER FEMIJE

Makine loder me detaje unike për vogelushet tuaj qe duan makinat. 

Me muzike, drita dhe rrotullim 360 grade. 

Dyert e makines mund te hapen, japin efektin e nje makine reale.makine loder bli online ibuy al

Ngjyra e kuqe e forte e ben me terheqese per syrin e  femijes. 

Punon me 3 bateri te tipit  AA, dhe eshte e bere nga material plastike cilesore jotoksike, shume rezistente ndaj goditjeve. 

 

 

 

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010066 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat