,

Pince Rrjeti – Mjet Mekanik Multifunksional – Bli Online

Te ndryshme

1,000L1,500L

PINCE RRJETI – MJET MEKANIK MULTIFUNKSIONAL

Mjeti ideal për të bërë bashkime midis dy telave apo një teli dhe akonektori.

Deshironi te kepusni apo te drejtoni apo shtregoni tel elektrik pa shume mundim? Atehere ky eshte mjeti i duhur per ju.

Prodhuar me material celiku te forte nuk do ndryshket apo demtohet.

Dorezat e kapjes ndihmojnë në uljen e lodhjes gjatë përdorimit të zakonshëm.

Specifika:

Mjet mekanik per telat.

Pret, zhvesh dhe keput tela.

Praktik dhe i sigurte.

Gjatësia : 185 mm.

Për krijimin e fishave lan sipas gjatësisë së duhur.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: pince-per-keputje-telash Kategori: ,
brands

Te ndryshme

LLoji

4-6 PIN, 4-6-8 PIN

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat