, ,

Data Cable Type C – Fast 1000 mm

earldom

2,200L

DATA CABLE – FAST 1000 MM

Karikues i shpejtë me gjatesi  1000 mm.

Kabllo mbështet transmetimin e të dhënave me shpejtësi të lartë.

Karikues për karikimin e shpejtë i bërë nga material ABS i qëndrueshem dhe fleksibel.

Izolim i mirë kundër ngatërresave, anti-përdredhje.

 Qark i mbrojtur i integruar.

Karikuesi pershtatet me shumicen e smartphoneve, laptop dhe kompjuter.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Data Cable Type C - Fast 1000 mm Kategori: , ,
brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat