,

Dekoder DVB-T2 + DVB-S2 Combo

Te ndryshme

2,200L

DEKODER DVB-T2 + DVB-S2 COMBO

Marres satelitor dhe tokesor DVB T2 dhe DVB S2 eshte nje ndihmes fantastik per ju qe te keni feste vizuale cdo dite ne televizoret tuaj.

Me ane te ketij dekoderi ju shikoni falas kanalet tokesore dhe satelitore. Jo vetem kaq por edhe ⁣⁣IP TV te integru

Plotësisht i pajtueshëm me DVB dhe H.264 / MPEG-2 / MPEG-4 / AVS.

Mbështet kërkimin e plotë  në satelitë të vetëm dhe të shumëfishtë.

Mund të shihni të gjitha kanalet e tv në të gjitha platformat tokesore si dhe ato satelitore.

Per kanalet satelitore nevojitet antene satelitore.

Në përputhje me kërkimin manual dhe automatik në rrjetin tokësor.

Mbështet regjistrimin e ngjarjeve 7 ditë EPG, EPG.

Mbështet shumë gjuhë (OSD dhe menu).

Karakteristika:

Lloji i artikullit: Marrësi i televizorit satelitor dixhital DVB-T2 + DVB-S2.

Modaliteti IFFT: 2K, 8K.

Paketa përfshin:
1 marrës televiziv satelitor dixhital DVB-T2 + DVB-S2.

1 kabllo AV.

1 telekomandë infra të kuqe.

1 manual përdorimi

SKU: Dekoder DVB-T2 + DVB-S2 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat