, ,

Depilator per femra Gemei – Washable Lady Epilator 2 IN 1


Brandi: Gemei
Modeli: 2118
Materiali: Celik inoks
Me kabell
Me karikim
Koha e rimbushjes: 6 ore
Koha e perdorimit: 40 minuta
Ngjyra: E kuqe
Dalja: DC 3V
Kapaciteti: 800 mAh

2,200L

Depilator per femra GEMEI GM- 2118

Depilator per femra Gemei – Washable Lady Epilator 2 IN 1

  • Projektuar per te hequr dhe larguar qimet e padeshiruara nga pjese te ndryshme te trupit. Nuk irriton lekuren duke e lene ate te bute dhe plot shkelqim.
  • Lahet dhe pastrohet lehte
  • Rimbushet per 6 ore dhe ju mund ta perdorni pa frike deri ne 40 minuta
  • Epi-kokat e dyfishta zvogelojne dhimbjen dhe largojne qimet ne thellesi
  • Shume komomde ne perdorim, e integruar me driten LED ju keni mundesi te shihni dhe te hiqni qimet edhe ne zonat me te veshtira
  • Me kabell ne gjatesi ideale, mund te aksesoni lehtesisht nje prize
  • Me 2 nivele shpejtesie
  • Lekura qendron e paster dhe pa qime per nje kohe te gjate
SKU: depilator per femra-gemei-gm 2118 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat