, ,

Depilator profesional per femra – Gemei Rotary Women Epilator


2,100L

Depilator profesional per femra – GEMEI GM-7008

Depilator profesional per femra – Gemei Rotary Women Epilator

  • Ideale per te hequr qimet e padeshiruara nga pjese te ndryshme te trupit. Nuk irriton lekuren duke e lene ate te bute dhe plot shkelqim
  • Lekura qendron e paster dhe pa qime per nje kohe te gjate
  • Epi-kokat e dyfishta zvogelojne dhimbjen dhe largojne qimet ne thellesi
  • Shume komomde ne perdorim, mund te hiqni qimet edhe ne zonat me te veshtira
  • Lahet dhe pastrohet lehte
  • Me 2 nivele shpejtesie
  • Me drite qe tregon nivelin e karikimit
  • Tehe me precizion te larte
  • Material cilesor celik inoks
SKU: depilator per femra-gemei-gm 7008 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat