,

Digital Spoon Scale – Luge per matjen e ushqimeve


 • Peshe optimale: 500gr
 • Jep peshen 100 % te sakte
 • Ekran LCD
 • Rezultate te sakta dhe precize
 • Vjen ne ngjyre te bardhe

1,190L

LUGE PER PESHIMIN E USHQIMEVE

Nje luge qe sherben per te perdorur ne masat qe duhet te hidhni produkteve ushqimore qe gatuani. Me nje dizajn modern e teper praktike ne perdorimin e kesaj pajisje e cila eshte nje zgjidhje ideale per peshimin sa me te sakte te ushqimeve te ndryshme.

PESHORE DIXHITALE

Te gjithe amvisat e dine qe gjate procesit te gatimit duhet te cdo produkt duhet te pergatiten me masen e duhur qe te dali nje gjelle super e shijshme. Per kete gje ju vjen ne ndihme kjo peshore dixhitale ku ne 2 deri ne 3 sekonda fal ekranit LCD mundeson matjen e sakte te ushqimeve tuaja.

E pajisur me tre butona per te rregulluar peshimin edhe nje doreze e cila pervec se ju ndihmon qe ta perdorni me lehtesi e ta varni ne nje pjese te kuzhines tuaj ne menyre te sigurte. Me  nje material te plastikes ABS qe nuk eshte e demshme per shendetin tuaj pasi nuk permbehet nga toksinat.

digital spoon scale luge peshore dixhitale bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

 • Pesha maksimale qe mban : 500gr
 • Pesha minimale: 1g
 • Ekran LCD
 • Njësia e matjes: g
 • Material prej plastike cilesore
 • Rezultate te shpejta edhe te sakta

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Digital spoon Scale Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Luge per matjen e ushqimeve

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat