Dish Wand – Pajisje per te lare enet e kuzhines


 • Marka : Scotch Brite
 • Materiali: Sfungjer + Plastik
 • Madhesia : 25×5.5cm
 • Doreze plastike ku mbani ilaci per pastrimin e eneve te kuzhines
 • Mund te pastroni lehtesisht

690L

SFUNGJER PER LARJEN E ENEVE

Larja e eneve eshte dicka e perditshme ne kuzhine tuaj pasi ju higjenizoni enet tuaja. nese produktet tuaj nuk kane nje material cilesore ato nuk mund te marrin pastrimin e duhur nga sfugjeret e zakonshem qe ju perdorni ne perditshmeri.

PAJISJE PER TE LARE ENET

Me kete pajisje ju do mund te pastroni shume shpejte enet e kuzhines ku ka nje super cilesi dhe kualitet ne perdorimin e tij.

Sfungjeri pastron ne menyre perfekte pasi ka aftesi te larte te pastrimit duke pastruar edhe papasterite me te veshitra qe mund te kene enet tuaja.

Pershatet lehte me pastrimin e te gjitha eneve qe ju mund te keni ne kuzhine tuaj.

Nuk ze aspak hapesire ne dollapin e kuzhines, i lehte ne perdorim edhe praktike

SPECIFIKAT

 • Marka : Scotch Brite
 • Materiali: Sfungjer + Plastik
 • Madhesia : 25×5.5cm
 • Doreze plastike ne te cilen mbahet ilaci per pastrimin e eneve te kuzhines.
 • Mund ta mbushni me ilac enesh sa here te deshironi dhe me cilindo lloj qe deshironi.
 • Ideaur per pastrimin e llojeve te ndryshme te kuzhines.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-0238 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Furce per enet

color

White & Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat