, ,

Dispenser per drithera me 6 mbajtese


1,990L

DISPENSER PER DRITHERA ME 6 MBAJTESE

Enë kuzhine  për drithëra, oriz, arra, karamele, kokrra kafeje,etj.

Mbajteset e dispenserit ruajnë freskinë dhe shijen e ushqimeve qe do vendosni.

Dizajni i montimit në mur, jo vetëm që ruan mirë ushqimin, por edhe kursen hapësirën e tryezës.

Dalja e përmirësuar dhe mjaft e madhe për të derdhur ushqimin e thatë nga ena.

Ju mund ta vendosni ushqimin në enë nga maja, shumë e lehtë për tu instaluar dhe përdorur.

Dizajn vizual transparent, i lehtë për tu dalluar se çfarë ka në enë dhe mund te  kontrolloni sasine e ushqimit  në çdo kohë.

Vjen me një tas plastik, vendoseni nën vrimën nxjerrëse  te enes dhe shtypni butonin për të marrë pjesën e kontrolluar.

Specifika

Materiali: Plastikë

Ngjyra: Si foto

Madhësia: 36,6 * 12,6 * 32,4cm

Kapaciteti: 10 kg drithëra


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Dispenser per drithera me 6 mbajtese Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat