, ,

Diy Food Pizza – Loder per femije

Te ndryshme

1,500L

DIY FOOD PIZZA – LODER PER FEMIJE 

Nje loder e larmishme per te vegjlit tuaj, me aksesore kuzhine ne forma te vogla dhe interesante.

Nje opsion shume i mire per te zhvilluar lojera interaktive prind-femije, duke vene keshtu ne levizje imagjinaten e femijes dhe duke zhvilluar aftesite e tyre.

Pjeset perberese te lodres jane me magnet te cilat mund te ngjiten me njera tjetren per ta bere lojen akoma me argetuese.

Zhvilloni pasionet per gatimin tek femijet dhe krijoni nje atmosfere te kendshme per ta.

Prodhuar me material plastike cilesore, eshte perfekte per femije te cdo moshe.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat