Dollap portativ per te sistemuar rrobat tuaja


 • I perbere nga metali dhe vishet nga nje cope rrobe
 • Me zinxhire qe siguron mbylljen e tij
 • Me permasat 105 x 45 x 175 cm
 • Vendosni rrobat te sistemuara mire
 • Mund ta levizni neper shtepi

2,990L

DOLLAP PORTATIV PER RROBA

Ky dollap sherben per te vendosur rrobat ne menyre te rregullt pa shkatuar aspak rremuje ne dhomen tuaj. Shume i lehte ne perdorimin e tij, ku mund ta mblidhni e ta perdorni kur te keni nevoje.

Me nje material te papershkrueshme nga uji ku mban larg pluhurat e nuk do shfaq zbehjen e ngjyres. Me nje mbulese rezistuese ndaj mbajtjes se rrobave te varura edhe te palosura.

Zgjidhje ideale per ruajtjen e rrobave, kepuceve, librave etj. e pershtatshme per ta vendosur ne dhome gjumi ku  ze nje hapesire te vogel dhe i jep nje pamje te shkelqyer ambientit tuaj.

Perfekte per te fshehur rremujen qe mund te keni krijuar ne ambientin tuaj.

SPECIFIKAT

 • Permasat 105 x 45 x 175 cm
 • Dollap per te mbajtur dhomen rregullt
 • Ideale per te vendosur rrobat, kepucet, librat etj
 • Mund te montohet shume lehte
 • Mund ta vendosni ne dhomen tuaj
 • I thjeshte ne perdorim

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-034 Kategori:
Pesha1 g/kg
LLoji

Dollap rrobash

color

Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat