Dollap portativ per te vendosur rroba edhe kepuce


 • Dollap rrobash portativ
 • Montohet shume lehte
 • Organizues rrobash dhe kepucesh
 • I paloseshem
 • Rregullon rremujen e ambjentit tuaj

3,490L

DOLLAP PORTATIV

Nese akoma nuk i keni sistemuar akoma rrobat tuaj dhe kepucet ne nje pajisje te vetme ky dollap eshte zgjidhja perfekte per oragnizimin e produkteve tuaja. Me nje dizajn mjaft elegant qe gjalleron dhomen tuaj dhe nuk ze shume hapesire ne ambjentin qe deshironi ta vendosni kete dollap.

DOLLAP RROBASH DHE KEPUCESH

Me nje material teper cilesore ku ka nje veshjen plastike qe do te kujdeset per ruajtjen e rrobave ne pjesen e siperme te dollapit kurse ne pjesen e fundit mund te vendosni kepucet tuaj ne menyre qe mos te keni me rremuje ne ambjentin tuaj. Me nje panel te perparem per te patur aksese te shpejte dhe te lehte ne rrobat ose kepucet.

Dollapi portati eshte dizenjuar ne menyre te tille qe ju mund ta montoni edhe c’montoni shume thjeshte dhe shpejte. Me kete model ju mund te rimodeloni ambjetin tuaj duke shfrytezuar hapesire edhe duke i dhene nje risi dhomes tuaj.

SPECIFIKATdollap portativ bli online iBuy.al

 • Dollap portativ me 6 kube
 • Organizues rrobash dhe kepucesh
 • I palosshem
 • Teper i thjesht per ta montuar
 • Teper miqesore me mjedisin per rreth
 • Ndihmon te krijoni nje pamje pa rremuje dhe te rregullt per dhomen tuaj
 • Mund te zhvendoset lehtesisht

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: storage wardrobe 6002 Kategori:
Pesha1 g/kg
LLoji

Dollap rrobash

color

Purple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat