,

DOOGEE X55 Battery – Bateri origjinale 2800 mAh


 • Brandi: DOOGEE
 • Modeli: X55
 • Materiali: Plastike ABS
 • Lloji i baterise: Li-ion
 • Kapaciteti: 2800 mAh
 • Tensioni: 3.8 V

990L

DOOGEE X55 – Battery

DOOGEE X55 Battery – Bateri origjinale 2800 mAh

 • Perdorni lirshem telefonin tuaj pa u shqetesuar per konsumin e baterise. Flisni ne telefon, luani, degjoni muzike apo shihni videot qe deshironi, ajo nuk do iu lere kurre ne balte
 • E sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
 • Kapaciteti: 2800 mAh
 • Origjinale
 • Lloji i baterise: Li-Ion
 • Ideale per te gjithe ata qe perdorin telefonat e tyre per nje kohe te gjate gjate dites
 • Shijoni biseda telefonike ne cdo kohe
 • Rezistente ndaj ndryshkut dhe jetegjate
SKU: battery doogee- x55 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat