,

Doogee X6 Replacement Battery – Bateri Origjinale


 • Brandi: DOOGEE
 • Modeli: X6
 • Materiali: Plastike ABS
 • Lloji i baterise: Li-ion
 • Kapaciteti: 3000 mAh
 • Ngjyra: Blu
 • Tensioni: 3.8 V

990L

Doogee X6 – Battery

Doogee X6 Replacement Battery – Bateri Origjinale

 • Dizenjuar per telefonat Doogee X6
 • Me microchip te integruar qe rrit jetegjatesine e baterise dhe parandalon mbingarkimin
 • Luani, degjoni muzike ose flisni gjate ne telefon pa u shqetesuar per harxhimin e baterise
 • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
 • Zevendesimi me i mire per baterine tuaj origjinale nese ajo eshte demtuar ose vjeteruar
 • E sigurt nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
 • Kapaciteti: 3000 mAh
 • Certefikuar nga CE
SKU: doogee X6-battery Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat