, ,

Doogee X95 2GB RAM 16GB ROM | Ne shitje online


 • Ram : 2GB
 • Rom : 16GB
 • Sistemi: Android 10
 • Kamera: 13.0 MP+2.0MP+2.0MP, F/2.0
 • Selfie: 5.0MP, F/2.2
 • SIM: Dual SIM

 

10,490L

DOOGEE X 2GB RAM 16GB ROM

Doogee X95 eshte modeli me i fundit i vitit 2020. Modeli Doogee X95 vjen per ju i pajisur me teknologjine me te shpejte 4G.
Doogee X95  permban 2GB RAM per nje shpejtesi maksimale ne perdorim.

Doogee X95 2GB RAM 16GB ROM : SPECIFIKATDoogee X95 ne shitje online i buy al

 • Ekrani: 6.52-inch 540 x 1200 pixel (202ppi) me Corning Gorilla Glass
 • Procesori: MT6737
 • GPU: ARM Mali-T720 MP1 650MHz
 • Sistemi: Android 10
 • RAM: 2GB
 • ROM: 16GB
 • Memorje e jashtme: microSD Card (T-Flash Card), deri ne 128GB
 • Kamera: 13.0 MP+2.0MP+2.0MP, F/2.0
 • Selfie: 5.0MP, F/2.2
 • SIM: Dual SIM
 • Bateria: 4350mAh
 • Karikimi: microUSB

 

Risia dhe superioriteti nga modelet e tjera te Doogee jane : doogee x 95 ne shitje online i buy al

 • Cmimi
 • Ekrani i paster
 • Procesori i shpejte
 • Bateri qe zgjat
 • Kamera cilesore
 • Google experience
 • Dual SIM
 • Dizajn elegant

 

 

 

 

 

 

Bli Online me cmimin me te mire ne treg.

 

 

 

SKU: doogee-x95-2gb Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Celular

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat