,

DOOGEE Y100 X Battery – Origjinale 2200 mAh


  • Brandi: DOOGEE
  • Modeli: Y100 X
  • Materiali: Plastike ABS
  • Lloji i baterise: Li-ion
  • Kapaciteti: 2200 mAh
  • Tensioni: 3.8 V

990L

Battery – DOOGEE Y100X

DOOGEE Y100 X Battery – Origjinale 2200 mAh

Nese bateria juaj e telefonit eshte demtuar ose vjeteruar, harxhohet shpejt, nuk eshte 100% funksionale, DOOGEE Y100 X eshte e duhura. Ajo ofron qendrueshmeri, nuk harxhohet lehte dhe telefoni juaj do te jete ne cdo kohe ne gjendje optimale. Mund te realizoni biseda te gjata telefonike, te luani, te navigoni ne internet pa u shqetesuar per statusin e baterise.

Ajo eshte e mbrojtur nga luhatjet e tensionit, mbinxehja dhe qarku i shkurter. Siguria dhe cilesia e kesaj baterie eshte e certefikuar nga mekanizma nderkombetare si ROHS dhe CE.

SKU: bateri-doogee-y100 x Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat