,

Doreza per stervitje – Fitness Pushup Handles

Te ndryshme

1,490L

DOREZA PER STERVITJE – FITNESS HANDLES

Keto doreza jane pajisja per stervitje ne shtepi njesoj si ne fitness apo crossfit.

Baza e rrumbullaket rrit siperfaqen e kontaktit me dyshemene per me teper stabilitet.

Te bera nga materiale cilesore, te qendrueshme dhe te lehta per t’u perdorur.

Dorezat jane te pajisura me pese shtresa ne bazen e tyre qe siguron te mos demtoheni dhe parandalojne lendimet gjate ushtrimeve.

Dizajni ergonomik i cili nuk rreshket ndihmon ne shperndarjen e peshes ne menyre te barabarte.

Ato do t’ju ndihmojne ne tonifikimin e kraheve, shpatullat, gjoksin dhe muskujt e barkut.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: 21211119 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black, Red

LLoji

Doreza

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat