Drite dekorative – Glob me drita Led


1,190L

DRITE DEKORATIVE – GLOB ME DRITA LED

 Nje glob kristal i cili rrotullohet 360 grade me 7 ngjyra Led.

I perbere me materiale rezistent plastike dhe perberes te tjere modern, ky abazhur eshte perfekt per ambientin tuaj. 

Punon me korent, me tension në pajisje: 100-240 V. Kete abazhur mund ta perdorni kudo ju duhet nje ambient festiv apo thjesht ju nevojitet nje dekorues ambienti.abazhur led bli online ibuy al

Kjo fale dhe modelit shume praktit dhe elegant. Me permasa 13 cm × 10cm  x 6 cm mund ta vendosni lehtesisht apo ta zhvendosni pa problem. 

Specifika: 

Abazhur dekorativ me drita

Gjatësia e kabllit: 1 m

Tensioni në pajisje: 100-240 V

Pesha e produktit: 0,550 kg


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010002 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat