,

Drite LED – Super LED Bright Produkt Online


  • Drite LED me super ndricim dhe fuqi
  • Me 200 llampa dhe shume funksione perdorimi si ne shtepi, automjete, kamping dhe ne rastet e nderprerjes se energjise elektrike
  • Suportohet nga 3 bateri alkaline AAA, ne menyre qe t’iu sigurohet ndricim dhe  ne zona me ndricim te dobet ose dhe aty ku nuk ka energji elektrike.
  • Mund ta vendosni tek shkallet, kuzhina, dhoma e femijeve apo kudo qe keni nevoje per nje drite
  • Instalim i lehte dhe i thjeshte brenda disa sekondave

1,390L

Drite LED – Super LED Bright Produkt Online

Drite LED – Super LED Bright Produkt Online

Driten Super LED Bright mund ta instaloni kudo qe keni nevoje, keni drite te dobet ose nuk keni energji elektrike

Funksionale me bateri, ajo eshte e pershtatshme edhe ne ditet kur iken energjia elektrike dhe nuk iu ndodhet ne shtepi as edhe nje qiri i vetem

Shkelqim jo verbues

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Drite LED-super LED Bright Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat