,

Drite solare me sensor – Solar Sensor Wall Light Online


  • Solar Wall Light pajisur me 48 drita LED super te ndritshme, siguron ndricim te shkelqyeshem i cili eshte me i forte se dritat e tjera me solar
  • Gjate nates, ne erresire llampa qendron e fikur dhe ne momentin qe sensoret e saj kapin levizje, llampa ndricon
  • Me sensor te integruar te kendit te gjere, mbulon nje siperfaqe te konsiderueshme te ambientit tuaj
  • Funksionon ne saje te energjise diellore
  • Ndizet dhe fiket ne menyre automatike
  • Dizanj Modern

900L

Drite solare me sensor – Solar Sensor Wall Light Online

Drite solare me sensor – Solar Sensor Wall Light Online

E projektuar te punoje dhe funksionoje ne saje te energjise se diellit, Solar Sensor Wall Light siguron nje ndricim te forte dhe ndizet direkt sapo detekton nje levizje

Eshte funksional edhe ne dimer ne kushte te veshtira atmosferike

Kursen energjine elekrike

E lehte per t instaluar

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Drite murale me solar-Solar Wall Light Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat