,

Drite Tavani per makinen – Car Star Light K1

Te ndryshme

  • Drite Universale.
  • Komadohet me telekomande.
  • Ne ngjyre, jeshile,te kuqe dhe blu.
  • Instalim i thjeshte.
  • Ndryshon pamjen e cdo ambienti.

3,000L

DRITE TAVANI PER MAKINEN

Nese deshironi qe te ndryshoni ambientin ne makinen tuaj dhe ta beni qendrimin tuaj ne te me relaksues, me komod edhe me argetues iBuy.al sjell per ju dritat qe jane dizejnuar posacerisht per ndricimin e brendshem te makines.

Bejini udhetimet tuaja ne makine ne kujtime te bukura.

CAR STAR LIGHT K1 -DRITE UNIVERSALE

Dritat eshte e ideaur per ndryshimin e ambientit te brendshem te makines por ajo mund te perdoret per te ndryshuar edhe ambiente te tjera , si dhoma e gjumit, ndenjes, baret etj.

Ajo eshte e lehtë për t’u instaluar. Me spinën USB te drites lidhni spinen USB të makinës tuaj dhe drita do te filloje operimin e saj.

Operon me bateri e cila zgjat për rreth 3-5 orë qe nga momenti i perdorimit.

Drita eshte e perbere nga aliazh alumini shume i qëndrueshëm.

Driten mund ta komadoni me telekomanden qe eshte e shoqeruar me te, per te ndryshuar ngjyrat edhe intesitetin e tyre.

Perfekte per te krijuar ambiente te ngrohta, festive edhe romantike.K1 Car atmospheres lamp interior ambient buy online iBuy al

SPECIFIKIMET

Drite per te ndricuar ambientin e brendshem te makines.

LLampa permban drite te kuqe, blu dhe jeshile.

Tensioni i operimit : 5V.

Kënd i rregullueshëm: 360 °.

Porta hyrese : USB.

Madhësia: 12 x 38 mm.

Burimi i dritës: LED

 

 

Porosit Online ne dyqanin me te mire tregtar iBuy.al

SKU: car-star-light-K1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat