Dron me kamera – Sky Hunter Drone with Camera


 • Funksioni: Foto / Video, rrokullisje 3D. 
 • Modeli: X8TW
 • Distanca e komandimit: 80-100m
 • Koha e karikimit : 90 minuta
 • Koha e fluturimit: 5-7 minuta
 • Kamera: 0.3MP

8,900L

DRON ME KAMERA – SKY HUNTER DRONE

Dron me kamera – SkyHunter Drone with Camera – Dron ne shitje – Dron profesional – Dron me kamer

Transmetim në kohë reale FPV. Droni eshte pajisur me kamera HD 720 p për të marrë foto dhe video gjatë fluturimit.

Sjell një këndvështrim të ri për fotot dhe videot tuaja nga ajri. Imazhet dhe videot mund të renditen në sistemin App edhe celularin tuaj.

Aerofoilet dhe fletët e palosshme jo vetem qe e bejne dronin te lehte dhe praktik per ta marre kudo me vete, por ju mundesojne nje eksperience me te sigurt. Dron profesional ideal per te apasionuarit pas fotografive dhe videove.

Nese jeni te apasionuar pas natyres dhe kapjes se videove dhe fototve mahnitese, atehere ky dron eshte ideali per ju. Vjen me cilesi maksimale si asnjehere me pare dhe me rezistence te larte.

Sky Hunter Drone – Dron me kamer

Sistemi i transmetimit Wifi siguron fluturim të lehtë dhe argëtues FPV.dron me kamera online ibuy al

Kamera 0.3MP mund të marrë fotografi dhe të regjistrojë video. Barometri vendos funksionin e lartësisë për të mbajtur saktësisht lartësinë.

Funksioni i barometrit te avancuar , ju lejon qe fale presionit te madh te ajrit, te leshoni shkopin e boshtit qe droni te mbahet ne lartesi dhe kape imazhe dhe video te pastra, cilesore me rezolucion te larte.

Kthimi Automatik – Mbajtja e Lartësisë – FPV – VR

Pajisur me sistemet më të fundit të kontrollit të fluturimit 6-aksesh, ai ofron stabilitet, i pershtatet lehtësisht lëvizjeve të ndryshme te fluturimit dhe i reziston edhe eres se fuqishme. Dron profesional i cilesise se lart.

Ideal per amatoret dhe personat e apasionuar pas imazheve dhe videove.

Super i lehte ne perdorim. Lehtë për t’u kontrolluar dhe për t’u mbajtur.

Fluturimi me një dron nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë. Dron me kamer ideal per fillestaret.

Nje dron me te cilin do te mund te kapni te gjithe momentet tuaj te preferuar. Video dhe foto cilesore si asnjehere me pare. Droni i  cili eshte mese i pershtatshem per personat te cilet jane fillestar ne perdorimin e tyre.

Kapni videot me te bukura qe kapur ndonjehere. Gjithcka do te jete me e lehte dhe me e bukur me Dronin SkyHunter.

Modaliteti i Ndjesisë së Gravitetit – Dron profesional

Një çelës për t’a ngritur dhe ulur sipas deshires suaj. Droni i palosshëm jo vetëm që mund të pajiset me një kontrollues, por gjithashtu mund të kontrollohet nga aplikacioni i telefonit.

Thjesht duhet të shkarkoni një aplikacion të duhur nga libri i udhëzimeve. Dhe me pas hapni wifi të telefonit për ta gjetur dhe lidhur. mund të bëni fotografi dhe video, dhe fluturoni me dron nga telefoni juaj.

Transmetimi në kohë reale FPV : Pajisur me kamera 2MP dhe kontrolloni dronin tuaj me lidhje Wi-Fi të aplikacionit në telefonin tuaj (iOS ose android). Sillni një perspektivë të re në fotot dhe videot tuaja te cilat i keni kapur me aq kujdes dhe me nje cilesi maksimale.

Modaliteti i Shpejtësisë – Dron me kamerdron me kamer ne shitje

Imazhet dhe videot do të renditen në sistemin e albumit në aplikacion dhe në celular. Lidhja e sinjalit të rc rone me kontrolluesin: Ju mund te hapni çelsat e dronit dhe kontrolluesit, shtyni shkopin e mbytjes, shkopin e majtë. Dritat në dron dhe kontrollues do të ndalen së ndezuri menjehere.

Rrokullisje 3D Roll & Kthim me një çelës. Stabiliteti i fundit i sistemit të kontrollit të fluturimit me 6 boshte. Një çelës për t’u rrokullisur për rrokullisje 360 ​​° me drite LED e bën fluturimin natën një përvojë më të mirë dhe më argëtuese. Sistemi i pozicionit të integruar dhe sensori i gravitetit, memorizoni pozicionin e mëparshëm, thjesht klikoni një buton për të drejtuar dronin prapa.

 

Dizajn i palosshëm? Fotografi ajrore? – Dron profesional

Po! Ka të gjitha funksionet që po kërkoni? Lehtë për t’u kontrolluar, lehtë për t’u mbajtur. Fluturimi me një dron nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë . Nje dron te cilit krahët dhe rrëshqitjet e të cilit mund të palosen manualisht, duke e bërë atë te lehte ne perdorim, menaxhim si edhe fluturim

WIFI dhe kontrolli i transmetuesit? Dron ne shitje – iBUY

Ju mund ta vendosni dronin në pothuajse çdo çantë për një aktivitet në natyrë qe deshironi te kapni momentet me te bukura dhe me pikante.

Droni SkyHunter është një multikopter i destinuar për fillestarët per perdorim te thjeshte dhe shume praktik, me njjë Çelës Ulje, Një Çelës te Kthimit. Te cilet janë lehtësisht të arritshme në mënyrë që të mund të kontrolloni me lehtësi dronin.SKYHUNTER është pa dyshim një nga dronët më të njohur portabël në treg.

Skyhunter RC Drone me kamerë, WiFi 6-Axis Gyro APP Control FPV Drone, Mbajtja e lartësisë, Sensori i gravitetit dhe funksioni i modalitetit pa kokë Mini droni xhepi i palosshëm

Droni është i përshtatshëm për fillestarët, personat te cilet nuk kane shume eksperience me dronet. Eshte i pajisur me xhiro me 6 boshte dhe funksion të mbajtjes në lartësi.

Përveç kësaj, me funksionin WiFi mund të lidhet APP, ne  te cilen ju mund të kapni fotografi, video, transmetim në kohë reale përmes imazhit të kamerës së telefonit.

Cfare inovacioni sjell Droni SkyHunter ?

 • Dizajn i palosshëm, i lëvizshëm dhe portativ.
 • Hdr video – 4k camera – 4k video real time
 • Kontroll i drejtpërdrejtë i telefonit me transmetim ose kontroll i transmetuesit me smartphone. Të pajtueshme me telefonët Apple IOS / Android.
 • Modaliteti i shpejtësisë H / L, devijimi 3D, modaliteti pa kokë, funksioni i kthimit me një buton.
 • Bateri 3.7V 650mAh Litium – polimer për rreth 5-7 minuta kohë pune
 • Transmetues 2.4G për kontrollim të lehtë
 • Sistemi i fundit i kontrollit të fluturimit me 6 boshte, siguron fluturim super të qëndrueshëm.
 • Dizajn unik i dronit dhe foto me cilësi të lartë.
 • Modaliteti i Sigurisë pa kokë
 • Dron mund të fluturojë në çdo vend pa u shqetësuar se në cilin drejtim po përballet.
 • Ndihmon personat te cilet nuk kane njohuri profesionale ne dron  për të parandaluar humbjen e drejtimit.
 • Dizajn i palosshëm,  te cilin mund ta merrni me vete kudo.

X8TW DRON PORTABEL – DRON NE SHITJE

X8TW është një dron ne shitje super funksional  me pamje të jashtëzakonshme dhe dizajn të palosshëm.

Pajisur me një kamerë 2.0MP me transmetim WIFI FPV e cila siguron përvojë të shkëlqyer në kohë reale  dhe gjithashtu mund të kontrolloni dronin me aplikacionin e telefonit.

Përveç kësaj, bateria me kapacitet të madh mbështet rreth 5 – 7 minuta fluturim dhe mund të kryejë regjistrim 3D në 4 mënyra, modaliteti pa kokë, shpejtësia e lartë / e ulët, funksioni i kthimit me një çelës.

Një buton për  funksionin e kthimit  e bën të lehtë gjetjen e rrugës për në shtëpi.

Quadcotper mund të karikohet në transmetues. Mund të realizojë realizim 3D në katër drejtime me 4 drita LED.

Dizajni i strukturës së palosshme: fletët e palosshme dhe fleksibile jo vetëm që mund ta bëjnë quadcopter një madhësi  më të vogël ne permasat e dores  dhe të lëvizshme por edhe të parandalojë përdoruesit të priten apo demtohen ne kapjen e dronit dhe të sigurojnë përvojë më të mirë dhe më të sigurt.

Per nje aventure te kendshme dhe fotografi e video cilesore. Dron profesional dhe i thjeshte ne perdorim.

KARAKTERISTIKA – Dron ne shitje

 1. Dron me kamer me krah të palosshëm.
 2. WIFI FPV me kamerë HD 0,3MP.
 3. Fluturimi fleksibel, Rolling 180 °
 4. Rrokullisje 3D i cili, nuk ka nevojë të rregulloni pozicionin e avionit përpara fluturimit.
 5. Një çelës për kthimin e funksionit e bën të lehtë gjetjen e rrugës për në shtëpi.
 6. 4 menyra me te cilat mund të ngjitet, zbresi, fluturoj përpara, fluturoj prapa, fluturion anash majtas, fluturim djathtas anash dhe rrotullohet 360 °.
 7. Ka 6 boshte me te cilat mund të ketë fluturim më të qëndrueshëm dhe eshte shume i lehtë për t’ u kontrolluar.
 8. Me krah të palosshëm, shumë i përshtatshëm për ta mbajtur atë në cdo rast te mundshem.
 9. Quadcotper mund të karikohet në transmetues.
 10. Mund të realizojë fluturim 3D në katër drejtime me 4 drita LED.
 11. Kuadër ajri i lehtë me qëndrueshmëri të këndshme.
 12. Funksioni: Foto / Video, rrokullisje 3D. 

Specifika – Dron me kamerdron ne shitje X8TW sky hunter online ibuy al

 • Emri i modelit: X8TW
 • Ngjyra: E zezë / e bardhë
 • Telekomanda: 2.4GHz / 4
 • Materiali Kryesor: ABS
 • Pikseli i kamerës: 0.3MP
 • Distanca në distancë: rreth 80-100m
 • Koha e karikimit: rreth 90 minuta
 • Koha e fluturimit: deri në  5-7 minuta
 • Xhiroskopi: 6 bosht
 • Distanca e Kontrollit: 35m Distanca FPV: 35m

Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

 

SKU: dron me kamera-skyhunter Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Dron me kamera

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat