,

Dron me kamer – 1080P HD WiFi Camera

Te ndryshme

  • Dron me kamer.
  • Modeli : GD89pro.
  • Kontrollohet nga nje distance me 80-100 m.
  • Lartesia deri ku mund te shkoje droni eshte 120 m.
  • Camera : 720p 1080P 4K.
  • Dimensionet : 18.8*7.8*25cm.

7,500L

DRON ME KAMER 1080 P HD WIFI CAMERA

Me krah te palosshëm dhe dizajn me madhësi te vogël dhe te lehtë për t’u mbajtur.

Modalitet i mbajtjes së lartë për fluturim të qëndrueshëm.

Me funksionin wifi, mund të lidheni me aplikacionin, sistemin APK, të bëni fotografi, video dhe të transferoni imazhe në kohë reale përmes kamerës së telefonit.

Ka 2 kamera për të zgjedhur. Një larmi fotosh dhe videosh me definicion të lartë mund të merren duke përdorur një aparat fotografik 1080P.

Modaliteti pa kokë, nuk ka nevojë të rregulloni pozicionin e dronit para fluturimit.

Gjeni lehtësisht rrugën tuaj për në shtëpi me vetëm një klikim.

Anti-bllokim me teknologji 2.4GHz.

Xhiroskop me 6 boshte për fluturim më të qëndrueshëm dhe kontroll të lehtë.Global 4K Selfie Drone Remote iBuy al

Ka një ndërprerës të shpejtësisë së fluturimit të nivelit 3 për ta bërë fluturimin më interesant.

Trupi i dronit me katër boshte është bërë nga plastika inxhinierike rezistente ndaj konsumit, e cila është e lehtë dhe e qëndrueshme.

SPECIFIKAT

Funksioni i shmangies së pengesave .

Kamera rregulluese elektrike ne kendin 90 °.

Bateri modulare + kamera.

Beni video edhe fotografi.

Material plastik.

Blerje Online ne iBuy.al | Qendra me e madhe tregtare.

SKU: global-drone Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Drone

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat