,

Dron Xiaomi portabel – FIMI X8 SE ne shitje online

Xiaomi

65,000L

DRON XIAOMI PORTABEL-FIMI X8 SE

Dron Xiaomi eshte portabel dhe me nje kamer 4K te integruar ne te.

Ky dron paloset lehte dhe meret vete ne canten e shpines kudo.

Ka te instaluar nje sistem gjurmimi te forte dhe ofron ne nje performance te larte  video dhe fotografi.

Diapazoni i kontrollit deri ne 8000 metra lartesi dhe 35 minuta kohe fluturimi.

Teknologjia e shpejtesise permireson distancen e transmetimit te imazhit deri ne 5 km.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: i-2120728 Kategori: ,
Pesha1.5 g/kg
brands

Xiaomi

color

White

LLoji

Dron me kamera

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat