Dron me kamer 480 P HD – UFO Drone RC – Professional

Te ndryshme

  • Drone me infra te kuqe.
  • Komadohet me telekomande dhe gamepade.
  • Frekuence: 2.4GHz.
  • Karikuesi i baterisë: USB
  • Distanca e telekomandës: rreth 100 m.
  • Koha e fluturimit: rreth 6 min.
  • Koha e karikimit: rreth 60 min.

4,500L

DRON UFO RC ME KAMER PER FOTO DHE VIDEO

Dron UFO me kamer perbehet nga 6 sensore, te cilet nese ndjejne qe gjate fluturimit droni mund te perplaset me pengesa te ndryshme ato i shmangin ato menjehere.

Droni me efektin si UFO fale kameres me rezolucionin 480 P HD realizon foto dhe video me super cilesi, duke u bere keshtu nje mjet perfekt per t’u marre ne pushime apo per t’u perdorur edhe si mjet profesional.

DRON ME KAMER 480 P HD PROFESSIONAL

Ky mjet arrihet te kontrollohet me ane te telekomades ose gamepad te kontrollohet nga nje distance prej 100 m.

Ai eshte i perbere me nivele shpejtesie te ndryshme duke u pershtatur edhe me pervojen e perdoruesit te tij.

Dritat LED mundesojne qe ju ta perdorni dronin edhe gjate nates ku ndricimi eshte i paket edhe ai do te duket gjate fluturimit njesoj si disku fluturues UFO.

Material plastik ABS shume cilesor edhe rezistente.

SPECIFIKATmini helicopter drone smart hand watch shopstop al

Materiali : plastik.

Frekuenca e marrjes: 2.4G.

Ne forme sferike.

Mosha e përdorimit: mbi 14 vjec.

Bateri litiumi 3.7V500 mAh.

Koha e karikimit: 60 min.

Distanca e telekomandës: 80 m.

Metoda e karikimit: USB.

Koha e fluturimit: 6-8 min.

Rezolucioni: 480P HD.

Permasat e produktit: 19.5 CM* 5.5 CM


Bli Online ne iBuy.al | Porosit me vetebesim dhe siguri 

SKU: Dron-UFO-480 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Yellow & Black

LLoji

Drone

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat