,

Mini Dron 1080P – 360 ° RC Drone

RC

5,500L

MINI DRON 1080P – 360 ° RC DRONE

Dron portabel me permasa shume kompakte, eshte modeli ideal per ta marre me vete ne aventurat tuaja.

Mund ta kontrolloni dronin me ane te telefonit tuaj me lidhje Wifi.

Pajisur me kamera hd e cila do kape momentet tuaja me te vecanta, duke i bere ato te paharrueshme fale kualitetit.

Operon lehtesisht me ane te nje butoni, me nivel barometri qe shmang lekundjen e kameres dhe ju mundeson te shkrepni fotografi me te qarta.

Ne pjesen e poshtme te tij ka drita LED qe ju mundesojne ta perdorni ate dhe naten.

Kamer me super kualitet 4k High Definition.

Karakteristika

Modeli: TXD-A2

Modaliteti i marrjes së transmetimit të imazhit 2.4G

Madhësia e mbajtësit të telefonit me telekomandë : 5,5 inç

Bateria e telekomandës: 1.5V

Bateri  litium 3.7V 500mAh

Distanca e kontrollit: 50-80 metra

Koha e fluturimit: Rreth 10 min

Koha e karikimit: Rreth 1 orë

Permasat  12.5 * 12.5 * 3.5cm, i palosur 6.5 * 7.5 * 3.5cm

Distanca e transmetimit të imazhit Wifi  50Meter.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Mini Dron 1080P Kategori: ,
brands

RC

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat